Travelport CETS

S rezervačním systémem CETS můžete rozšířit nabídku svých služeb o produkty největších rakouských, německých, švýcarských a italských tour-operátorů, jako jsou Neckermann, FTI, TUI, Gulet a další.

Objevte, jak měníme způsob knihování zájezdů

Sebevědomě nabízejte obrovské množství zájezdů

PowerSearch, plně integrovaný vyhledávací engine aplikace CETS, Vám umožní prohledávat nabídky všech zapojených tour-operátorů, porovnávat je a nabídnout svým klientům tu, která je pro ně perfektní.

 

Přečtěte si více (pdf) >

Vhodný pro nové agenty i profesionály

Díky intuitivnímu systému můžete svým klientům během knihovacího procesu odborně pomoci. CETS je navíc neustále aktualizován, takže vždy budete mít k dispozici ty nejnovější funkcionality a můžete svým klientům dávat na výběr z nejnovějších nabídek zájezdů.

 

Přečtěte si více (pdf) >

Rychlý a snadný

CETS poskytuje široký výběr multimediálního obsahu, jako jsou popisy hotelů včetně obrázků a videí. Dostupné nabídky můžete filtrovat podle ceny, hotelového řetězce, ubytovacího zařízení atd. Vybrané top nabídky naknihujete pouhými třemi kliknutími. Kromě toho můžete knihovat i nízkonákladové dopravce. Prostřednictvím integrovaných novinek budete rychle dostávat ty nejčerstvější informace o Travelportu a CETS.

Klikněte a je to

V CETS snadno vytisknete potvrzení rezervace, faktury, letenky, a také založíte cestovní pojištění. Sedadla vyberete v intuitivním grafickém rozhraní. CETS usnadňuje Vaši práci díky tomu, že automaticky průběžně ukládá data pro další úpravy. Poskytuje detailní informace o kterékoliv destinaci, jako jsou například podmínky pro vstup do země, měna, vízová povinnost, podnebí, mapy, zajímavá místa, události a mnoho dalšího.