bannery-1300x737px-Commission-Manager.jp

Commission Manager API

Spravujte provize od leteckých společností na jednom místě a snadno je vkládejte do PNRů.

Už žádná ADM, už žádné ušlé tržby.

Css and php code on dark blue background

Co je to?

Commission Manager API je univerzální programovací nástroj, který Vám umožňuje přidat vlastnosti Commission Managera do Vaší aplikace. Pokud ve své platformě pro online knihování letenek nebo v jiné aplikaci zavádíte automatický e-ticketing, potřebujete také vyřešit přidávání provizí. Místo toho, abyste si takový modul sami naprogramovali, použijte naše API a ušetřete čas a peníze.

Je to pro Vás?

Jste OTA nebo TMC a máte vlastní programátory? Nebo jste vývojář?

Pokud vyvíjíte vlastní nástroj pro online knihování letenek, případně jiné aplikace pro cestovní ruch, a chcete zautomatizovat výpočet provizí, už dál nehledejte. Stačí nadefinovat vlastní pravidla a Commission Manager API se postará o zbytek. Nejenže ušetříte čas a peníze za vývoj, ale také se vyhnete ADM a ušlým tržbám.

Shocked male freelancer amazed from rece
businessman touched API acronym word ico

Proč Commission Manager API?

  • Významná úspora času a peněz.

  • Vyhnete se lidským chybám a ADM.

  • Vyhnete se ušlým tržbám.

  • Automatický výpočet provizí.

Co můžete pomocí Commission Manager API vytvořit?

Možná si říkáte, co můžete za pomoci tohoto API vlastně naprogramovat. Abychom Vás trochu inspirovali, vytvořili jsme díky němu například Commission Manager.

Nahlédněte do API dokumentace.

CM_Smartpoint3.PNG

Reference

student-agency3.png

Student Agency

Jedna z nejvýznamnějších OTA u nás se rozhodla využít Commission Manager API pro svou vlastní platformu online knihování letenek.

GOL IBE

I my jsme API využili pro jeden z našich vlastních produktů – GOL IBE. Jeho uživatelé tak mohou snadno nastavovat pravidla provizí od dopravců, a GOL IBE je pak automaticky spočítá a přidá do rezervace ve chvíli, kdy cestující knihují letenky na webu cestovní agentury.