enett-banner.jpg

Zjednodušujeme platby

za cestování

eNett Virtual Account Numbers (VANs) jsou automaticky generovaná čísla karet MasterCard, kterými můžete bezpečně zaplatit poskytovatelům cestovních služeb. Pro každou novou rezervaci nebo platební transakci je použito unikátní číslo, takže VAN je bezpečným způsobem, jak zaplatit, nebo naopak přijmout platbu. Díky partnerství společností Travelport a eNett můžete tyto platby provádět přímo v rámci aplikace Travelport Smartpoint. Ušetříte tak čas, a navíc získáte další zdroj příjmu.

Nižší riziko

Díky tomu, že je pro každou rezervaci vytvořeno unikátní virtuální číslo karty, snižíte riziko podvodu. A protože virtuální čísla karet jsou chráněna platební garancí společnosti MasterCard, už nikdy se nemusíte obávat úpadku svých dodavatelů!

Úhrady

Řešení eNett zcela splyne s pracovními postupy Vašich agentů. Sníží čas nezbytný pro vyřizování úhrad, a ušetří Vám tak náklady.

Čtěte více (pdf) >

enett1.jpg
enett2.jpg

Odměna

Používáním virtuálních karet eNett, které s sebou přinášejí nižší náklady, získáte přístup k ještě širšímu cestovnímu obsahu. Navíc dostáváve rabat již od první provedené platby.

Zjistěte více >

Travelport Smartpoint

Díky tomu, že platby můžete vyřizovat přímo na svém počítači v aplikaci Smartpoint, ušetříte spoustu času. Už nemusíte kopírovat a vkládat údaje z jedné obrazovky na druhou. Vygenerujeme pro Vás virtuální číslo karty a poskytneme všechny údaje ve formě platebního formuláře.

Zjistěte více >

enett3.jpg
eNett.jpg

Nastavte si svůj VAN účet

Začněte nyní

 

Karta je sice virtuální, ale výhody jsou velmi skutečné. Je mnoho důvodů, proč používání virtuálních karet eNett ve Vašem podnikání může být tím nejlepším rozhodnutím, jaké tento rok uděláte.

Zjistěte více >

Měníme pojetí platby v cestovním ruchu

Zjistěte, proč jsou současné platební modely zastaralé

Společnost Travelport investovala a vyvinula eNett, aby nahradila tyto zastaralé formy platby se všemi jejich nedokonalostmi a riziky. Pomáhá tak cestovnímu ruchu přejít na používání virtuální čísla karet, neboli VANs.

eNett pomáhá cestovním agenturám zlepšit platební procesy tím, že snižuje riziko úpadku dodavatelů a podvodů, náklady spojené s vyřizováním úhrad, a odstraňuje další neefektivní procesy, které převažují u dnes využívaných tradičních způsobů plateb.

Anthony Hynes, Managing Director a CEO, eNett International

eNett VAN

Zjistěte, jak se používáním virtuálních karet eNett mění pojetí plateb v cestovním ruchu