eStreaming API

eStreaming API je řešení pro online travel agentury a vývojářské společnosti, díky kterému máte přístup k nacachovaným nabídkám leteckých dopravců a které je založené na formátu JSON.

Velká data na dosah ruky

Abychom zajistili, že data budou vždy čerstvá, přijímáme a zpracováváme každý den biliony nabídek a shoppingových transakcí od všech uživatelů všech 3 GDSů společnosti Travelport. Ta je jedním z největších GDSů na světě.

 

eStreaming API je však nezávislé na vašem vlastním GDSu, a můžete ho tak snadno používat, ať už používáte jakýkoliv GDS. 

Klíčové přínosy

  • Významný pokles L2B poplatků

  • Okamžité výsledky pro metasearch vyhledávače 

  • Snadné a jednoduché JSON API, díky kterému máte přístup k datům

  • Neuvěřitelně rychlé API, které umí zpracovávat příkazy v řádu milisekund

  • Chytré zpracování dat

  • Data mining

  • Podpora všech typů flexových vyhledávání v nacachovaných datech

  • Cenově dostupné pro agentury jakékoliv velikosti  (a s jakýmkoliv GDSem)

Skutečně VELKÁ data

A když říkáme velká, myslíme opravdu VELKÁ. Aktuálně pro vás zpracováváme více než 0,5 petabytu dat každé 3 měsíce, tedy kolem 10 000 000 000 cenových nabídek denně.Denní množství dat zpracovaných v eStreaming API je zhruba shodné s úložištěm 10 nejdražších Apple MacBook Pro, které dnes můžete koupit.

Dostupné funkce

Cached Shopping API

Shoppingové výsledky na základě hlavních shoppingových nabídek a trhu. Tímto API můžete nahradit jakoukoliv „podomácku vyrobenou“ cache, a přitom nemusíte zpracovávat obrovské množství dat přímo z Travelport eStreaming.

Historical API

Pro ty z vás, kteří byste chtěli analyzovat ceny nebo dělat průzkum trhu, můžeme připravit podrobnosti o tom, jak se která cena pro jakoukoliv konkrétní destinaci a jakékoliv dny měnila během definované doby.

Fly From-To API

Najděte nejlevnější nabídky v rámci rozmezí odletových dnů a doby pobytu v destinaci.

 

Fly From API

Najděte aktuálně nejlevnější nabídky pro všechny destinace z konkrétního města/letiště.

 

+/- 3 Days API

Najděte nejlevnější nabídky ve dnech kolem vybraného data.

eStreaming App – hledač levných letenek

Vytvořili jsme pro vás webovou aplikaci, kterou můžete využívat zdarma. Aplikace je vhodným pomocníkem pro ty cestující, kteří mají nastavený určitý rozpočet a výběr destinace tomu přizpůsobí. Aplikace je založená na Fly From API (viz výše) a ukáže vám všechny nejlepší vyhledávané ceny na zvoleném trhu a místě odletu i s navrženými daty odletu a příletu.

 

Aplikace je dostupná na https://estreaming-app.cee-systems.com.

 

Podrobný popis, jak aplikaci používat.

eStreaming API v akci

Podívejte se na nahrávku webináře a objevte detailněji jednotlivé funkcionality.

Máte zájem o eStreaming API? Vyplňte jednoduchý registrační formulář a ihned získejte přístupové údaje.

Na eStreaming API si ceníme hlavně flexibility a praktičnosti při použití v provozu. Máme možnost podle potřeby a na základě vytížení webu upravovat kapacitu RPS (requests per second). Můžeme využívat data nacachovaná na místním trhu i v zahraničí. To všechno nám umožňuje analyzovat velké objemy dat a budovat interní logiku naší aplikace. eStreaming API pracuje rychle a nikdy jsme neměli potíže získat data, když jsme je potřebovali. Je to pro nás velmi užitečný nástroj. Odpovídá svému popisu a je velkou pomocí při realizaci našeho projektu.

Irina Feschuk, Deputy Director, SP Systems LLC (DimeToGo)