FQP Assistant

Zobrazte si tarifní kalkulaci bez nutnosti vytvořit PNR.

Stáhněte a používejte zdarma.

travelport_logo_RGB_hr_2018.png

Podpora Travelport GDS

Díky FQP Assistantovi si mohou uživatelé Travelport GDS rychle zobrazit tarifní kalkulaci bez nutnosti vytvořit PNR. Stáhněte si plugin a používejte ho zdarma ještě dnes.

Kdy použít FQP Assistant?

  • FQP Assistant je důležitý obzvlášt během pandemie, kdy výměny letenek podléhají speciálním a nestandardním instrukcím, které jsou stanoveny jednotlivými leteckými společnostmi, jako například provádět výměny v rámci dvouleté platnosti letenek.

  • Pokud si potřebujete zobrazit informativní tarifní kalkulaci a systém vám ji u daného PNRu po zadání vstupů >FQ< nebo >FQBB< nevrací, případně pokud není možné daný PNR použít.

  • Pokud je PNR již částečně proletěn a vy potřebujete nalézt správnou RBD (knihovací třídu) u zpáteční cesty.

  • Pokud potřebujete spočítat cenu upgradu do vyššího tarifu na celou cestu včetně proletěných segmentů. Kryptický vstup včetně všech proměnných je v takových případech poměrně složitý. FQP Assistant vám tyto situace významně usnadní.

Cheerful male customer service operator
bannery-1300x737px-GEM.jpg

FQP Assistant a GEM

Používáte GEM nebo TCP Exchange každý den a nemůžete si ho vynachválit? Zkombinujte ho s FQP Assistantem a staňte se mistry ve výměnách a převystavování letenek. Tady je příklad scénáře, kdy se vám hodí oba nástroje. Nejste si něčím jisti? Rádi vám pomůžeme na helpdesk@travelportgds.cz.

FQP Assistant

Stáhněte a používejte zdarma.

Ke stažení