GOL IBE

GOL IBE je internetový rezervační systém letenek a dalších cestovních služeb. Je poskytován cestovním kancelářím a genturám, které jej integrují do svých www stránek a poskytují tak služby svým klientům. Prodej je realizován s on-line napojením do leteckých společností a dalších zdrojů dat. Informace jsou tedy aktuální a vytvořené rezervace mohou klienti rovnou i zaplatit prostřednictvím jedné z mnoha napojených platebních bran. GOL IBE následně vygeneruje elektronickou letenku a klient tak může vše zařídit ihned přes web, bez zásahu živého operátora v cestovní kanceláři.

GOL IBE homepageZoom gallery
GOL IBE homepage

Přednosti GOL IBE:

 • Snadná a rychlá implementace – nepotřebujete žádnou vlastní infrastrukturu, vše je součástí služby.
 • Zajištění všech základní potřeb internetového prodeje letenek v plně lokalizovaném prostředí  - mnoho jazykových verzí, práce v různých měnách.
 • Vyhledávání spojení podle mnoha kritérií a filtrování výsledků na základě množství nastavitelných parametrů.
 • Speciální kalendářový prodej – dostupnost nejlepších cen viditelná na přehledných kalendářích, vhodné pro promování nejlepších nabídek i formou odkazů a newsletterů.
 • Prohledávání cen v okolních dnech a speciální prohledání celého měsíce pro nejvýhodnější víkendové nabídky.
 • Rezervace do GDS s automatickým systémem notifikací klientům a zasílání podkladů pro úhradu.
 • Volitelné přihlašování a registrace uživatelů, profily cestujících, přistup uživatelů k seznamům svých rezervací.
 • Napojení platebních bran a automatizované zpracování plateb, automatizované vystavování letenek pro zaplacené rezervace.
 • Přístup do administračního zázemí pro změnu základních nastavení, sledování provedených rezervací, úpravy grafického vzhledu.

Výsledek vyhledáváníZoom gallery
Výsledek vyhledávání
  Kalendářový prodejZoom gallery
Kalendářový prodej

Pro nadstandardní služby klientům a prodejním partnerům:

 • Možnost definování servisních poplatků i pro konkrétního jednotlivce nebo firmu.
 • Rezervace cestovního pojištění a storna přepravního dokladu přímo k letence.
 • Nabídka ubytování samostatně nebo s automatickou nabídkou na základě cíle letu z nabídky GTA/Travelcube.
 • Dealerský prodej pro distribuci a spolupráci skrze dealery a spolupracující weby (vlastní nastavení, statistiky a grafika upravitelná pro každého dealera).
 • Umožnění vlastních nadstandardních úprav grafické podoby za pomocí přístupu k CSS.
 • Umožnění přístupu ke GOL API programátorskému napojení pro plně vlastní logiku využívání informací z rezervačního systému.

SeatingZoom gallery
Seating
  BackofficeZoom gallery
Backoffice


Pro více informací nás kontaktujte na

Naše reference v České Republice jsou například:

www.superletuska.cz společnosti Asiana
www.nemoletenky.cz společnosti Nemo&Selecta
www.okletenky.cz společnosti OKTours
www.czech-travel.eu společnosti CTC - Czech Travel Center
www.czech-us.cz
společnosti Czech-us
www.airlinescity.com společnosti Eastsea
www.apollo.cz společnosti Apollo Service Agency
www.apollotravel.cz společnosti Apollo Travel
www.eselect.cz
společnosti eSelect
www.ruefa.cz společnosti Ruefa Raisen
 a další.


GOL IBE nabízí již v základní variantě!

Navíc k funkcionalitám, které standardně od on-line aplikace očekáváte, obsahuje GOL IBE již v základní verzi následující pokročilé funkce

Prohledávání OpenJaw a vícefázový let

Umožněte svým zákazníkům naplánovat si vlastní cestu s velkým množstvím přestupů a zastávek na cestě dle libosti. Systém automaticky nakombinuje tarify pro nejlepší cenu. Takové kombinace často nevymyslí žádný letenkář. 

Vyhledávání +/- 1 den pro zpáteční a +/- 3 dny pro jednosměrné cesty

Pokud nevyhovují nabídky na zadané dny, mohou si klienti nechat prohledat i možnosti v okolních dnech. Funkcionalita vrátí nejlepší ceny všech kombinací pro okolní +/-1 den u zpátečních letů a +/- 3 dny u jednosměrných letů. 

Seat booking

Klienti si mohou za pomoci grafické mapy bez příplatku zarezervovat konkrétní sedadla na dálkových letech. Je to velice využívaná funkcionalita. 

Ochrana proti negarantované rezervaci

Systém je zabezpečen, aby nebylo možné dokončit rezervaci, která by nebyla potvrzena leteckou společností (segmenty ve stavech LL, HX, UC apod.) nebo pokud by se lišila cena (lze nastavit maximální toleranci rozdílu ceny). Spolehlivost systému působí na klienty. 

Obohacené výsledky

Zázemí aplikace umožňuje nastavit paralelní prohledávací dotazy, které na základě různých kritérií obohacují výsledky vyhledávání, a to jak pro vyjmenované letecké společnosti, tak i pro nestandardní letové časy, přestupy apod. Vložte své know-how do nejlepších výsledků vyhledávání. Součástí jsou i statistické výstupy úspěšnosti takových nastavení.

Úpravy designu

Design je možné volně upravovat změnou barevnosti a grafických prvků, jako jsou bannery, ikony, tlačítka apod. Současně je k dispozici i samostatný vyhledávací formulář, který je možné jakkoliv upravit a vložit do stránek dle vašich představ. Dále je možné do celého rezervačního procesu vložit i záhlaví a zápatí vašich stránek včetně odkazů, a tím designově propojit stránky s vyhledávacím procesem do jednoho grafického celku. 

1.png

2.png

3.png

Servisní poplatky podle mnoha kritérií

Servisní poplatky je možné nastavovat v %, ve fixních částkách nebo i jako kombinaci, a to nejen podle letecké společnosti, ale i podle destinace, typu destinace (např. Evropa-Amerika), podle výše ceny letenky nebo podle konkrétního přihlášeného uživatele (to se hodí pro firemní klientelu mající speciální podmínky, nebo jinak zvýhodněné klienty).

Bookmarkovatelná URL

Co to znamená? Znamená to, že si klient může kdykoliv stránku uložit do záložek v prohlížeči a později se vrátit. Vrátí se zpět na správné místo s aktuální nabídkou. Současně může kdykoliv adresu stránky z prohlížeče zkopírovat a někomu ji zaslat. 

Šetření práce letenkářům

GOL IBE žádá všechny potřebné informace od klientů a používá je do rezervací. Nejsou to jen nejnutnější informace pro vytvoření rezervace, ale i informace o cestovních pasech a FF programech, které jsou automaticky vkládány do rezervací. Klient navíc může projít celým rezervačním procesem, zaplatit a dostat doklad o elektronické letence, se kterým může jít na letiště, a to bez zásahů operátora. Ke všem operacím GOL IBE automaticky generuje emailová potvrzení, itineráře/podklady pro platby nebo elektronické letenky, jejichž vzhled si může agentura libovolně upravovat.


Dodatečné profesionální funkce: 

Mobilní aplikace

GOL IBE má responzivní design, a je tedy možné jej využít pro rezervace z mobilních telefonů. Navíc je k dispozici speciální verze pro Android a iOS, která klientům umožňuje mít detaily svých rezervací u sebe v kapse. Aplikace zobrazuje seznam všech on-line rezervací vytvořených nejen přes mobilní telefon. Součástí implementace je pomoc s nastavením obchodů Google Play a App Store.

MultiPCC

Dotazování, které umožňuje vyhledávat na několika trzích najednou, vybrat nejlepší nabídky (duplicitní odstraní), zobrazit vše ve stejné měně (přepočet na základě kurzů v GDS s nastavitelným navýšením pro bezpečnost v kurzových rozdílech) a zarezervovat. Unikátní možnost, jak prodávat nejlevnější ceny ze zahraničí.

Prohledávání v rozsahu +/- 3 dny

Vyhledávání je rozšířeno ze standardního +/- 1 dne na +/- 3 dny. Vyhledávání v tomto rozsahu dní může být i výchozím způsobem vyhledávání. Jedná se o plnohodnotné vyhledávání pro všechny kombinace dní.

Vyhledávání z více odletových míst

V některých zemích je obvyklé, že klienti zvažují odlety z mnoha vzdálenějších letišť, někdy i ze zahraničí. GOL IBE umožňuje nastavit vyhledávání z více odletových míst najednou.

Prohledávání víkendových tarifů v zadaném měsíci

Prohledá a nabídne ty nejlepší ceny na celý měsíc pro odlet ve čtvrtek, pátek nebo sobotu a návrat v neděli, pondělí nebo úterý. Ideální pro plánování prodloužených víkendů bez předem požadovaného data.

Low-cost dopravci, nepatřící do standardní nabídky GDS

Nabídka je rozšířena i o low-cost dopravce, kteří nejsou standardně v GDS, nebo skrze GDS neposkytují nejlepší webové tarify.

Promoakce

Pro nejlepší tarify je možné vytvořit kalendáře dostupnosti na několik měsíců dopředu, kde si klient vybere, kdy je možné letět. Akce jsou buď od počátku manuálně nastavitelné, nebo je systém automaticky nabízí na základě provedených rezervací klientů. 

Automatický ticketing

Zaplacené letenky je možné automaticky ticketovat bez zásahu operátora. Ticketing je bezpečný díky předchozí automatické kontrole plateb a současně i bezpečnostním nastavením, které znemožní ticketing rezervací s odletem z neznámých míst mimo hlavní pracovní dobu agentury. Automatický ticketing zajistí, že klient zarezervuje a po platbě ihned dostane potvrzení o elektronické letence.

Složitější změny designu

Složitější změny designu je možné řešit přes úpravy CSS stylování, nebo dokonce GOL API, což je programátorský interface, který umožňuje výstavbu vlastního zobrazování informací.

Exporty dat

Exporty dat v CSV formátu obsahují jak běžné informace o rezervacích, tak i data pro business analýzu, jako je využitý typ vyhledávání, rozsah prohledávaných okolních dní s informací, zda si klient vybral konkrétní den nebo den z okolní nabídky, zda preferoval leteckou společnost apod. Exporty jsou velice vhodné pro další návazné systémy nebo pro snadné zpracování, například pomocí kontingenčních tabulek v Excelu.

Dealerský prodej

Dealerský prodej vám zajistí snadné nasazení aplikace pro všechny vaše portály a spolupracující prodejce. Můžete jim nastavit vlastní design, služby, servisní poplatky, notifikace a mnoho dalšího. Produkci můžete sledovat ze zázemí aplikace nejen vy, ale mohou jej sledovat i dealeři v rámci svých uživatelských účtů.


GOL API

 • Nehledáte hotový vyhledávač letenek, ale programujete vlastní? Využijte našeho bohatého know-how.
 • Mějte plně pod kontrolou design výsledného front-endu a procesu knihování.
 • Zjednodušené XML transakce a plnohodnotný back-office vám ušetří mnoho času, a tedy peněz.

Podívejte se na GOL API dokumentaci: https://doc.golibe.com/golapi/wiki

Galileo newsleter

Buďte stále informovaní o našich novinkách - Galileo newsleter

Nadace Terezy Maxové

 

Galileo a agentury zapojené do tohoto projektu, věnují část zisku na Nadaci Terezy Maxové.

Pokud máte zájem se zapojit, !

Galileo newsleter

Buďte stále informovaní o našich novinkách - Galileo newsleter

Nadace Terezy Maxové

 

Galileo a agentury zapojené do tohoto projektu, věnují část zisku na Nadaci Terezy Maxové.

Pokud máte zájem se zapojit, !