GalileoTerminal

Aplikace GalileoTerminal umožňuje přístup do rezervačního systému Galileo pomocí standardního web prohlížeče, jako je např. Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera apod. Hlavní výhodou je jednoduchost použití a rychlost implementace. Odpadá jakákoliv potřeba instalace a používání speciálního softwaru na Vašem počítači.

Více platforem

GalileoTerminal je webová aplikace, takže ať už máte po ruce počítač, notebook, iPad nebo tablet podporující Android, jděte na galileoterminal.com a přihlaste se do Galilea.

Váš GDS, tak jak jste zvyklí

Všechny důvěrně známé kryptické vstupy. Několik oken v různých barvách a velikostech. Přehledná historie každého terminálového okna. Zkratky. Kalendář. Vše na jednom místě.

eTracker

Mějte přehled o statusu letenek vystavených nejen přes GalileoTerminal, ale také Váš Travelport Smartpoint. Velmi užitečné, když potřebujete refundovat neproletěné rezervace.

DOCx Asistent

Vkládání detailů z pasu nebo víza do PNRu nikdy nebylo snazší. Použijte vstup DOCx, vyberte, který SSR element potřebujete vložit, a vyplňte odpovídající masku. Už žádné překlepy v dlouhých kryptických vstupech.

Upravitelný itinerář

Posuňte svůj zákaznický servis na ještě vyšší úroveň. Jakmile vytvoříte rezervaci, můžete jedním kliknutím nebo tapnutím připravit grafický itinerář, upravit jeho vzhled a hned ho poslat klientovi.

SMS

Posílejte itineráře a letenky prostřednictvím SMS zpráv přímo z GalileoTerminalu. Zprávu můžete před odesláním upravit v terminálovém okně nebo v grafickém rozhraní.

Prodejní reporty

Funkcionalita zejména pro majitele a manažery cestovních agentur. Mějte přehled o svých prodejních výsledcích na denní, týdenní nebo měsíční bázi. Reporty jsou tak podrobné, že dokonce uvidíte, který agent letenky vystavil, kolik jich bylo, na kterého dopravce, a to včetně celkového tarifu a všech tax. Výsledky můžete filtrovat podle všech těchto parametrů.

GalileoTerminal v akci

Podívejte se na nahrávku webináře a objevte detailněji jednotlivé funkcionality.

Díky GalileoTerminalu toho zvládnu daleko více. Mnohokrát mi pomohl a je to skvělé řešení, když potřebuji cestovat a zároveň pracovat. Mohu se sám rozhodnout, kdy bude moje agentura otevřená, a pokud chci, mohu být svým klientům k dispozici 24/7.

Bruce Moodley, Travel Manager, Manta Travel Services

Rád bych celému vašemu týmu poděkoval za fantastickou novou verzi GT. Obzvlášť skvělé jsou nově přidané funkcionality.

Ramez Sayed Abdullah, Helpdesk & Training Manager, Travelport Syria

GalileoTerminal je pro naši agenturu skvělým řešením, protože nám umožňuje pracovat v GDS na jakémkoliv zařízení, ať už je to počítač, smartphone nebo iPad. To je pro nás důležité, protože pracujeme v prostředí, kde dochází k výpadkům internetového připojení, a potřebujeme mít možnost připojit se na alternativních zařízeních. Je to dobrá možnost pro nouzové situace, a nepřicházíme tak zbytečně o byznys.

Brian Chin, Director, Travel Services Limited