GOL Mobile

Mobilní nativní aplikace pro prodej letenek, kterou pojmenujeme, obarvíme a obohatíme logem Vaší agentury a umístíme na App Store nebo Google Play. Vaši klienti si mohou aplikaci stáhnout a nejen rezervovat letenky, ale také mít seznam svých rezervací vždy při ruce ve smartphonu.

Letenky ze systému Galileo

Jste uživatelem rezervačního systému Galileo? Pak Vám nic nebrání v tom, abyste prodávali letenky přes vlastní iOS nebo Android aplikaci.

Low-cost dopravci? Samozřejmě.

Díky integraci se systémem Travelfusion můžete vedle tradičních dopravců ze systému Galileo prodávat prostřednictvím GOL Mobile také obsah nízkonákladových dopravců z celého světa.

Propojení s Vaším GOL IBE

Aplikace GOL Mobile je propojena a úzce spolupracuje s Vaším GOL IBE. Vaši klienti budou mít díky tomu přehled o svých rezervacích vytvořených přes Vaše webové stránky. A jakmile vytvoří novou rezervaci přes GOL Mobile, vytvoří se ve Vašem Galileo PCC. Jinými slovy - více segmentů pro Vás.

Hlavní výhody

  • Nativní, instalovaná aplikace Vám a Vašim klientům přináší rychlejší a plynulejší rezervační proces.

  • Aplikace v několika jazycích včetně češtiny.

  • Vaši klienti mají vždy při ruce všechny letenky a rezervace vytvořené prostřednictvím mobilní aplikace nebo, pokud využíváte GOL IBE, i rezervace a letenky vytvořené přes GOL IBE. Obě aplikace sdílí účty uživatelů a navzájem spolupracují.

  • GDS rezervace s automatizovaným systémem oznámení, plně přizpůsobitelné v grafické a textové podobě.

  • Možnost definovat poplatky a provize za služby podle různých kritérií.

  • Přístup k přehlednému back office pro všechna systémová nastavení a ke správě vytvořených rezervací.

  • Podpora online platebních bran. Poté, co Váš klient uhradí prostřednictvím platební brány, je elektronická letenka automaticky vystavena a doručena prostřednictvím e-mailu.

  • Možnost kustomizace a rozšíření funkčnosti na míru.

GOL Mobile v akci

Podívejte se na nahrávku webináře a objevte detailněji jednotlivé funkcionality.

Naši uživatelé

gol mobile_student agency.png
skytix1.png
golmobile_letenkysnadno.png
gol mobile_al maha.png
skytix2.png
lugendo android.JPG
et android.JPG

a další po celém světě.

Naši klienti oceňují možnost vyhledávat a knihovat letenky prostřednictvím svých mobilních telefonů. Díky aplikaci GOL Mobile jsme zaznamenali 20% nárůst v přístupech přes smartphony.

Věra Janičinová, Business Director Air Tickets, Student Agency

Aplikaci GOL Mobile používáme už více než 2 roky. Jedna z jejích skvělých vlastností je synchronizace s naším vyhledávačem GOL IBE. Díky tomu mají naši klienti letenky ve svých smartphonech, ať už je koupili na počítači, nebo přes aplikaci.

Robert Mikita, General Manager, Carlson Wagonlit Travel Slovakia