top of page

POSUŇTE SVOJI KARIÉRU NA DALŠÍ LEVEL

KARIÉRA

GettyImages-80050692.jpeg

Travelport, jako jeden z hlavních distributorů rezervačních systémů na trhu cestovního ruchu v České republice a na Slovensku, pomáhá cestovním kancelářím a agenturám v hledání pracovníků na rozličné pozice.

letenkář.jpeg

LETENKÁŘ

CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S. PRO PRACOVIŠTĚ V PRAZE HLEDÁ KVALIFIKOVANÉ LETENKÁŘE.

LETENKÁŘ

CK FRACTAL -  HLEDÁME PRACOVNÍKA
DO ODDĚLENÍ LETENEK

Náplň práce:

Agenda týkající se zpracovávání letenek (jedná se o rezervování letenky, změny, vystavování letenek, vystavování skupin v rezervačních systémech aj. činnosti spojené. Komunikace s klienty a s leteckými společnostmi.)

Požadujeme:

VS a SŠ vzdělání, praxi v rezervačním systému Amadeus/Galileo, schopnost se učit něco nového, pečlivost, trpělivost a minimálně aktivní – komunikační znalost v AJ tj. schopnost komunikovat problematiku s leteckými dopravci.

Nabízíme:

Příjemné a kreativní pracovní prostředí, zkušený kolektiv, přátelskou a tvůrčí atmosféru.
Dosažený věk není překážkou, zkušenost vítána.
Vyškolíme, zvýšíme odbornost v systémech Amadeus, Galileo, vyškolíme v interním online systému. Profesní růst v rámci společnosti možný.

Odpovídající finanční a motivační ohodnocení.
Nabízíme pracovní smlouvu na plný i částečný úvazek.
Nástup dle dohody.

Zašlete nám prosím Váš profesní životopis a to na adresu: career@fractal.cz a těšíme se na brzké setkání v naší společnosti.

bottom of page