Kurzy a školení

Vítejte na školení!

Vzdělávání nováčků a neustálé zdokonalování technických dovedností zaměstnanců cestovních kanceláří při práci s GDS je nedílnou a významnou činností společnosti Travelport.

Školení vedou zaměstnanci s dlouholetou praxí v cestovním ruchu, profesionálové z leteckých společností a také školitelé IATA. Naši žáci si tak kromě znalostí GDS z kurzů odnesou i znalosti celkové problematiky spojené s prodejem letenek a ubytování. 

Nabízíme jak řádná, tak i mimořádná školení šitá na míru našim zákazníkúm.

Pozitivní ohlas máme také na naše četné webináře, což je v současnosti oblíbený formát školení, vhodný pro krátké a

aktuální oživení vybrané problematiky nebo seznámení s novinkami. Výhodou je, že toto školení probíhá na dálku pro větší počet posluchačů, a zaměstnanci cestovních kanceláří tak nemusí opustit své pracoviště.

Řádná školení probíhají v moderní, specializované školicí místnosti přímo v centrále pražského sídla společnosti Travelport. Další učebnu máme v naší bratislavské pobočce.

Každý účastník kurzu obdrží sadu tištěných manuálů (většina je psána v češtině). Všechny naše manuály a doporučené učebnice je možné stáhnout přímo na našich webových stránkách. Naším cílem je, aby každé školení bylo přínosné a příjemné pro všechny.

Těšíme se na Vás na některém ze školení společnosti Travelport!

 

V případě zájmu nabízíme prostory k pronájmu. Pro zájem se obracejte na skoleni@travelportgds.cz.

Termíny školení

Seznam jednotlivých kurzů, na které se můžete přihlásit.

Zjistěte více >

Základní kurz GDS Galileo

Získejte základní znalosti rezervačního systému, které potřebujete pro práci v cestovní agentuře.

Zjistěte více >

Ticketing

Naučte se vystavovat cestovní doklady leteckých společností.

Zjistěte více >

Refresh

Oživte si a zopakujte základní znalosti systému Galileo. Můžete také absolvovat jen některé tematické celky na základě svých požadavků.

Zjistěte více >