Nástroje pro vývojáře

Stejně jako kterýkoliv jiný ctižádostivý vývojář v cestovním ruchu chápeme, že velké nápady, skvělý design, jedinečný obsah a aktivní uživatelé jsou klíčové pro jakýkoliv úspěch v technologické inovaci. Ať už jste nezávislý vývojář softwaru nebo in-house vývojář v rámci cestovní kanceláře, můžete využít naši otevřenou technologickou platformu, bezkonkurenční cestovní obsah a celosvětové pokrytí.

eStreaming API

eStreaming API je řešení pro online travel agentury a vývojářské společnosti, díky kterému máte přístup k nacachovaným nabídkám leteckých dopravců a které je založené na formátu JSON.

Zjistěte více >

Universal API

Přístup k celosvětovému obsahu prostřednictvím jednoho rozhraní API. Nejmodernější způsob přenosu dat mezi klientskými aplikacemi a GDS Galileo. Programátorský nástroj umožňující vývoj online aplikací dle Vašich představ!

Zjistěte více >

MIR (Machine Interface Record)

Poskytuje elektronický export dat ze systému Galileo do vlastní agenturní databáze nebo backoffice systému za pomoci textových souborů.

Zjistěte více >

TBF (Travelport Booking Feed)

Poskytuje elektronický export dat ze systému Galileo do vlastní agenturní databáze nebo backoffice systému za pomoci XML souborů, nebo přímého exportu do DB.

Zjistěte více >

gws.jpg

Travelport Smartpoint SDK

Tvořte add-on řešení díky přístupu ke komplexním nástrojům, dokumentaci a službám.

Zjistěte více >