O nás

O nás

Galileo ČR a SR

Globální distribuční systém Galileo je na našich trzích využíván od roku 1994.

Zastoupení a kancelář Galileo byla otevřena v roce 1999 na Vinohradské třídě v Praze. Prudký rozvoj zájmu o využívání GDS Galileo i vlastní produkce softwarových aplikací pro cestovní ruch vedly k tomu, že se původní kanceláře staly již těsné a tak jsme se v dubnu 2005 přestěhovali do nových, prostorných reprezentačních místností v Aviation House na Smetanově nábřeží 4/334 v Praze 1.

Vzhledem k velkému zájmu o GDS Galileo na Slovensku byla roku 2004 otevřena nová pobočka v Bratislavě - Galileo Slovakia, která úzce spolupracuje s kanceláří v Praze. Z Prahy je poskytována poradenská služba Helpdesk pro oba trhy, Praha i Bratislava pak poskytují technickou podporu klientům na svých trzích, obchodní činnost je zajišťována pro ČR z Prahy a pro SR z Bratislavy.

Galileo ČR/SR se také věnuje vlastnímu vývoji softwarových řešení pro cestovní ruch a tak může nabídnout jak řešení pro internetový (on-line) prodej, tak i další nástroje pro místní i mezinárodní trh.

Velmi úspěšným je vlastní software umožňující přístup do GDS Galileo přes webové stránky (browser) s názvem GalileoTerminal.com, jenž je v dnešní době používán uživateli GDS Galileo ve více než 10 zemích světa.

Galileo International - Travelport

Historie systému Galileo se datuje již od roku 1971. Během desítek let své existence prošlo Galileo mnoha fázemi vývoje a v dnešní době je jedním z nejpoužívanějších a nejdůvěryhodnějších zdrojů informací a služeb pro cestovní agentury po celém světě. Jeho prostřednictvím je zajištěn kompletní servis pro širokou síť cestovních kanceláří a agentur, které mohou svým klientům nabídnout profesionální servis při plánování dovolených, zahraničních a jiných cest.

V říjnu roku 2001 se Galileo stalo základním pilířem americké holdingové společnosti Cendant Corporation a klíčovou společností divize Travel Distribution Services. V roce 2006 se tato divize osamostatnila a vytvořila nezávislou skupinu Travelport.

Skupina Travelport v roce 2007 změnila svého majitele, kterým je nyní společnost Blackstone a současně se rozrostla se o další celosvětový distribuční systém Worldspan.

Galileo nabízí ta nejlepší řešení pro zvyšování prodeje a výnosů; získávání provizí; využívání automatizovaných technologií snižující pracovní a provozní náklady a spoustu výhod pro všechny hráče v distribuční síti cestovních služeb.

Galileo nabízí přístup k více než:

 • 425 leteckým společnostem
 • 23 půjčoven aut
 • 68 000 hotelovým zařízením
 • Dalším dodavatelům cestovních služeb (např. společnostem poskytujícím okružní a zámořské plavby)

Systém Galileo využívá více jak 52 000 cestovních kanceláří celého světa a je součástí světových on-line systémů jako je např. Orbitz, CheapTickets a Ebookers.

Databáze Galileo 360 Fares , která je v současné době technologicky nejvyspělejší databázi leteckých tarifů na světě, spolu se širokou nabídkou produktů umožňuje všem klientům Galilea sestavovat komplexní nabídku cestovních služeb, které mohou poskytnout svým zákazníkům.

Loading...

Horní menu

  Galileo newsleter

  Buďte stále informovaní o našich novinkách - Galileo newsleter

  Nadace Terezy Maxové

   

  Galileo a agentury zapojené do tohoto projektu, věnují část zisku na Nadaci Terezy Maxové.

  Pokud máte zájem se zapojit, !

  Loading...

  Horní menu

   Galileo newsleter

   Buďte stále informovaní o našich novinkách - Galileo newsleter

   Nadace Terezy Maxové

    

   Galileo a agentury zapojené do tohoto projektu, věnují část zisku na Nadaci Terezy Maxové.

   Pokud máte zájem se zapojit, !