Kurzy internetového marketingu

Kurzy internetového marketingu

Projekt, pro který zavádíme název Odborné kurzy internetového marketingu, vám má pomoci udržovat vaše odborníky informované v aktuálních trendech a, jak jinak, pomoci vám v úspěšnosti. Mimo klasickou podporu obchodní, helpdeskovou, technickou a vývojářskou vám tedy nabízíme ještě další službu, která spočívá v najímání profesionálů, kteří vyškolí vaše odborníky nebo jim alespoň aktualizují znalosti se zapojením vlastních zkušeností. Přednášející ve svých oborech aktivně pracují a opírají školení o aktuální znalosti a reálné příklady.

Kurzy jsou určeny výhradně pro zaměstnance agentur, pracujících s GDS Galileo.

Cena: Pro naše agentury jsou kurzy vždy do naplnění volných míst zdarma. Předpokládáme 1-2 účastníky, dle velikosti agentury.

To je fér: Kurzy nás něco stojí a slibujeme si od nich, že pomohou našim agenturám být na vysoké úrovni poskytovaných služeb. Rádi tedy čas lektora a celý kurz bereme finančně na sebe. Požadujeme za to jen, že účastník na kurz školení skutečně dorazí a setrvá až do konce (maximálně za sebe najde náhradu mezi někým z kolegů). V případě, že se neomluví a nezašle za sebe náhradu, bude školení účtováno za sníženou sazbu 1500,- Kč.


Jak to funguje?

1. Vyberete si školení na následujícím odkazu: http://www.dobryweb.cz/skoleni

2. Školení na stránce nerezervujte, pouze nám pošlete odkaz na školení o které máte zájem, na adresu akademie@travelportgds.cz

3. My vám rezervaci školení potvrdíme a v daném termínu jdete.

 

Budeme rádi za náměty, které Vás zajímají. Prosím pošlete nám je na akademie@travelportgds.cz

 

Travelport Česká republika > Galileo Akademie > Kurzy internetového marketingu
Loading...

Galileo Akademie

 

Loading...

Galileo Akademie