Online řešení

Mějte po ruce nástroje, které Vám umožní projevit naplno svůj potenciál při službě cestujícím, ať už v leisure nebo corporate segmentu. Váš autentický osobní přístup, odborné znalosti, rychlou odezvu, schopnost přizpůsobit se jejich specifickým potřebám. Travelport Vám jako Váš dlouhodobý technologický partner pomůže zefektivnit knihovací proces a využívat obchodní znalosti k růstu Vašeho travel byznysu. Budete schopni svým klientům dát na výběr více možností při volbě cestovních služeb a zanecháte v nich skvělý dojem, takže se budou rádi vracet.

GOL-IBE-banner-1440x878.jpg

GOL IBE

GOL IBE je internetový rezervační systém letenek a dalších cestovních služeb. Je poskytován cestovním kancelářím a agenturám, které jej integrují do svých www stránek a poskytují tak služby svým klientům.

Zjistěte více >

GOL Mobile

GOL Mobile je mobilní on-line prodejní aplikace pro letenky, kterou pojmenujeme, obarvíme a obohatíme logem vaší agentury a umístíme na App Store nebo Google Play.

Zjistěte více >

GOL-Mobile-banner-1440x878.jpg

TripGate

TripGate je internetový rezervační systém letenek, hotelů a vlaků. Je poskytován cestovním agenturám a je určen pro jejich korporátní klientelu.

Zjistěte více >

Travelport ViewTrip

Viewtrip dává klientům specifické informace o jejich cestě knihované přes rezervační systém Galileo.

Zjistěte více >

Galileo Everest - online solution

Prodej cestovního pojištění přes webové stránky agentury.

Zjistěte více >

shutterstock_1334566982.jpg

Trip Manager

Umožněte svým klientům nakupovat dodatečné služby k letenkám, které koupili od Vás. Bohatší nabídka služeb pro Vaše klienty, více peněz z prodeje letenek pro Vás.

Zjistěte více >

bannery-1300x737px-Flight-Watchdog.jpg

Flight Watchdog

Udržte zákazníky na svém webu. Prodejte více letenek. Umožněte cestujícím, aby za ně Váš online hlídal cenu letenky, o kterou mají zájem.

Zjistěte více >

Commission Manager

Spravujte provize od leteckých společností na jednom místě a snadno je vkládejte do PNRů. Už žádná ADMs, už žádné ušlé tržby.

Zjistěte více >

Calculator