📣 Co je nového v roce 2021 🔥

Aktualizace: úno 5Přinášíme vám žhavé novinky v CEE Itinerary, GOL IBE a TripGatu. Pracujte efektivněji, mějte procesy pod kontrolou, inspirujte své zákazníky a obsluhujte je se stylem.Ticketing a auto-billing queue


Kde? V GOL IBE a TripGatu.

Co je nového? Administrační konzole v sekci nastavení agentury obsahuje novou podobu zadávání queue formou záložek a jsou zde dvě nová nastavení:

Jak mi to pomůže? Můžete si nastavit svou ticketing a auto-billing queue.


Ticketing queue slouží především pro uživatele korporátního TripGatu, kteří nemají aktivován automatizovaný ticketing. Na toto queue přijdou rezervace, které jsou schválené manažery a jsou připravené pro manuální vystavení.


Auto-billing queue slouží pro účetnictví a export do dalších systémů. Na toto queue přijdou rezervace, které byly vystavené a je tedy možné pro ně vystavit fakturu.


Číslo letenky z SSR TKNE v detailu cestujícího, pokud není k dispozici e-ticket a/nebo Filed Fare (non-IATA)


Kde? V CEE Itinerary. Co je nového? Dříve se stávalo, že pokud non-IATA agentura zobrazila itinerář pro rezervaci vystavenou konsolidátorskou IATA agenturou, pole pro číslo letenky zůstalo prázdné. CEE Itinerary nyní zobrazuje číslo letenky z SSR TKNE elementu.

Jak mi to pomůže? Pokud jste non-IATA agentura, můžete nyní v itinerářích zobrazovat svým zákazníkům i čísla letenek.


Poznámky do rezervací po schválení rezervace

Kde? V TripGatu. Co je nového? V nastavení automatických poznámek do rezervací je nyní nová alternativa poznámek: after approval. Jde o poznámky, které se zapisují po schválení rezervace manažerem.


Zde je navíc možné vložit nové placeholdery zastupující různé informace z TripGatu, které je libovolně v kombinaci s textem takto možné ukládat do rezervací. Jak mi to pomůže? Získáváte možnost zahrnovat do automatických reportů i data pro firmy, které je mohou následně využít pro své statistiky a vyhodnocení.


Poznámky do rezervací po schválení pro jednotlivé pasažéry

Kde? V TripGatu. Co je nového? V nastavení automatických poznámek do rezervací je nyní nová alternativa poznámek: after approval - each traveler. Jde o poznámky ke každému pasažérovi, které se zapisují po schválení rezervace manažerem.

Jak mi to pomůže? Získáváte možnost zahrnovat do automatických reportů i data pro firmy, které je mohou následně využít pro své statistiky a vyhodnocení pro jednotlivé cestující.Zrušení omezení Travelfusion na destinace


Kde? V TripGatu.

Co je nového? Tripgate již není omezen anti-fraud funkcionalitou a vrací low-cost i NDC nabídky bez ohledu na místo odletu a cíle cesty.

Jak mi to pomůže? Vaši zákazníci používající TripGate již nemají při vyhledávání low-cost rezervací žádná omezení.Branded Fares (fáze I.)

Kde? V GOL IBE a TripGatu. Co je nového? Vaši zákazníci nyní dostávají sdružený výběr nabídek, kde je možné najít více variant ke každé možnosti letu, typicky variantu bez zavazadla a se zavazadlem.


Jak mi to pomůže? Vaši zákazníci mají přehlednější výběr cenových alternativ na stejných letech, a tím i variant se zavazadlem apod.Seznam odeslaných notifikací dostupný v admin konzoli

Kde? V GOL IBE. Co je nového? Admin konzole v sekci Notifications obsahuje novou položku Sent notifications:

Zde můžete vidět seznam všech odeslaných notifikací z GOL IBE.

A to není všechno. Tato nová funkcionalita vám přináší tyto výhody: ✔️ Tlačítkem SEND TO ME si můžete kdykoliv nechat poslat kopii emailové notifikace. Ta je vždy vygenerována znovu podle aktuální šablony. Můžete tak ladit podobu emailových notifikací, aniž byste museli zakládat nové rezervace. ✔️ Můžete si kdykoliv nechat přeposlat i notifikace, které chodí jen klientům a podívat se, jak vypadají. ✔️ Pokud někdo reklamuje zaslání notifikace, můžete její odeslání dohledat, nechat si ji zaslat na svůj email a přeposlat zákazníkovi. ✔️ Pokud je potřeba zákazníkovi něco sdělit k aktuální rezervaci z onlinu, můžete si nechat zaslat notifikaci na svůj email, doplnit sdělení a odeslat ze svého poštovního klienta. Jak mi to pomůže? Můžete snadno ladit podobu notifikací a monitorovat, co bylo odesláno.

Emailové notifikace v HTML jako výchozí

Kde? V GOL IBE a TripGatu. Co je nového? Nastavení šablon emailových notifikací již neobsahuje dvě samostatné sekce pro text a HTML verzi emailů. Nahrazuje ji pouze jedna sekce se seznamem jazykových mutací:


Editace textu pak obsahuje dvě samostatná pole pro HTML a textovou šablonu. HTML verze je nyní jako výchozí, a jakmile je vyplněna, je jí dávána přednost. Jak mi to pomůže? Ergonomie vytváření notifikací je nyní jednodušší. Můžete opustit zastaralé textové verze.

0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše