SmartAgent

Jste IATA agentura a konsolidujete vystavování elektronických letenek pro své non-IATA partnery? SmartAgent je webová aplikace, díky které jim umožníte vzdálené vystavování, refundaci, revalidaci a zrušení letenek.

Podpora systému Galileo

SmartAgent je vynikajícím řešením pro vzdálené vystavování cestovních dokumentů, které pomáhá uživatelům systému Galileo po celém světě, ať už se jedná o konsolidátory nebo subagenty.

Proč SmartAgent?

 • Jste non-IATA agentura, ale chcete vystavovat letenky?
   

 • Jste IATA konsolidátor a trávíte mnoho času vystavováním letenek pro své non-IATA partnery? Co jim dát možnost vystavovat letenky nezávisle na Vás, ale Vy si přitom ponecháte veškerou kontrolu?

V tom případě je SmartAgent nástroj právě pro Vás

Jak to funguje?

Díky své průlomové softwarové architektuře umožňuje SmartAgent automatizaci práce a všech typů transakcí mezi konsolidátorem a subagentem, tj. vystavení letenek, jejich refundace, revalidace a rušení. SmartAgent tyto rutinní úkoly velmi usnadňuje.

Snadné nastavení

Díky integraci s aplikací Travelport Smartpoint nastavíte SmartAgent několika kliknutími. SmartAgent Váš Smartpoint skvěle doplňuje, a můžete tak zpracovávat cestovní dokumenty mnohem rychleji a snadněji.

Ať jste kdekoliv

SmartAgent je webová aplikace, která pro svou činnost ani nepotřebuje aplikaci Travelport Smartpoint. Stačí Vám aktuální verze Vašeho webového prohlížeče.

Podpora více operačních systémů

Neomezujte se v tom, jaké zařízení potřebujete použít. SmartAgent funguje skvěle v prostředí Windows, MacOS i Linux.

Dělejte to samé, jen rychleji

Vystavování cestovních dokumentů je komplikovaná a časově náročná součást Vaší každodenní práce. SmartAgent Vám ji usnadňuje a zvyšuje Vaši produktivitu.

Back office

Ať už jste kdokoliv - distribuční kancelář, konsolidátor nebo subagent - Vaše uživatelská práva jsou v souladu s Vaší odpovědností.

Bezpečnost

Vašim subagentům můžete bez obav poskytnout možnost vystavovat letenky. Budete mít možnost sledovat aktivitu každého subagenta a můžete nastavit omezení na základě dopravce, peněžního zůstatku nebo typu transakce. 

Již žádné kryptické vstupy při:

Letenkových operacích:

 • Vystavení

 • Refundace

 • Částečná refundace

 • Převystavení

 • Revalidace

 • Zrušení

 • Vystavení EMD

 • Zrušení EMD

Snadno uchovávejte záznamy

Každá transakce je ukládána na server. Váš support tým nepotřebuje žádné dodatečné školení. 

Máte novou zprávu!

Jakožto konsolidátor obdržíte e-mail o každé produktivní transakci, kterou Vaši subagenti provedou. 

Naši agenti šetří díky SmartAgent spoustu času. Naše nasmlouvané cestovní agentury díky této aplikaci samy vystavují letenky a my se nemusíme obávat, že by překročily nasmlouvanou částku pro vystavování letenek. SmartAgent toto automaticky hlídá.

Josef Trejbal, Chief Commercial Officer, Asiana