Travelport GDS - Víte o konkurenci vše? Hledač levných letenek, IATA NDC a Travelport

10.1.2018

 

Víte o konkurenci vše? - Travelport Competetive Insight

Jako cestovní kancelář rozumíte svému podnikání, ale často se nedozvíte o svých výkonech s ohledem na celkový trh a konkurenci.

Jen stěží můžete ocenit své skutečné postavení na trhu, když nemáte přístup k hloubkovým analýzám, které jsou snadno srozumitelné a jednoduše porovnatelné.

Pokud nebudete mít v předstihu podrobný přehled o svém postavení na trhu, mohlo by vás to ohrozit před konkurencí. Můžete začít ztrácet cenné zákazníky nebo vám začnou klesat výnosy.

Chcete-li řešit tyto problémy, Travelport Competitive Insight vám poskytne informace, ze kterých skutečně pochopíte rozsah svého tržní podílu na vnitrostátních a mezinárodních leteckých spojeních. V rámci jednoho snadno přístupného portálu můžete vidět výkonná analytická data rozdělená dle vašich cestujících, partnerů, a i konkurence.Tyto analytické pohledy Vám umožní zaměřit se na obchodní oblasti, které Vám pomůžou dosáhnout nových úrovní výkonu.

Chcete vědět více?

ci.travelport.com
Youtube Video
Dokument ke stažení  

Hledač levných letenek - eStreaming Aplikace

V průběhu loňského roku jsme vám představovali službu založenou na velkých datech – eStreaming API. Služba je určena především pro online travel agentury nebo vývojářské společnosti.

Vaše zvídavé ohlasy nás přiměly k tomu, abychom vytvořili webovou aplikaci dostupnou vám všem. Aplikace je vhodným pomocníkem pro ty cestující, kteří mají nastavený určitý rozpočet a výběr destinace tomu přizpůsobí. Aplikace vám ukáže všechny nejlepší vyhledávané ceny na zvoleném trhu a místě odletu i s navrženými daty odletu a příletu.

Aplikace je dostupná na https://estreaming-app.cee-systems.com.
Podrobný popis, jak aplikaci používat

Odteď Vás již nezaskočí dotaz: „Chci letět, ale ještě nevím kam…”

Už je to tady! Travelport jako první GDS obdržel od IATA certifikát NDC Agregátor Level 3

Dovolujeme si Vás s potěšením informovat, že Travelport jako první GDS obdržel od IATA v rámci programu New Distribution Capability (NDC) certifikaci „Aggregator Level 3“.

Pro letecké společnosti to znamená, že Travelport je schopen plně integrovat jejich tarify a produkty za použití IATA NDC standardu, pokud budou tento způsob preferovat.

Pro cestovní kanceláře to znamená, že při nákupu a rezervaci letů přes Travelport produkty budou mít ještě rozšířenější obsah a lepší přístup k doplňkovým službám.

Celou zprávu v originálním znění můžete najít na www.travelport.com
 
Váš tým
Travelport Galileo

Travelport Česká republika > Novinky > Travelport GDS - Víte o konkurenci vše? Hledač levných letenek, IATA NDC a Travelport

Galileo newsleter

Buďte stále informovaní o našich novinkách - Galileo newsleter

Nadace Terezy Maxové

 

Galileo a agentury zapojené do tohoto projektu, věnují část zisku na Nadaci Terezy Maxové.

Pokud máte zájem se zapojit, !

Galileo newsleter

Buďte stále informovaní o našich novinkách - Galileo newsleter

Nadace Terezy Maxové

 

Galileo a agentury zapojené do tohoto projektu, věnují část zisku na Nadaci Terezy Maxové.

Pokud máte zájem se zapojit, !