Travelport Smartpoint

Travelport Smartpoint představuje top technologii pro dnešní digitální věk, kdy jsme všichni propojeni. Máte po ruce globální cestovní obsah a širokou řadu funkcionalit, díky kterým toho za stejný čas zvládnete více a svým klientům poskytnete lepší službu šitou na míru.

S aplikací Travelport Smartpoint Vaše cestovní agentura získá:

Nastavení na míru

Naše platforma pro knihování cestovního obsahu může být nastavena a kustomizována tak, aby podpořila Váš travel byznys, ať už Vaše kancelář pracuje jakkoli.

Srozumitelný obsah

Poskytujeme široký výběr cestovního obsahu, vše na jednom místě, a upravujeme výsledky vyhledávání tak, abyste dostali možnosti, které budou pro Vaše klienty nejrelevantnější.

Efektivita agentů

Odstranili jsme složitou správu propojených systémů, takže Vaši agenti se mohou více soustředit na prodej, a méně na administrativu.

Spolehlivý partner

Náš Travelport tým je odhodalný pomoct k úspěchu všem agenturám, které používají naši platformu -- velkým i malým. Jsme připraveni zodpovědět Vaše dotazy a pomoct Vám s jakoukoliv překážkou. 

Prodávejte více služeb leteckých dopravců častěji

Díky Travelport Smartpoint budete mít stále při ruce tu nejaktuálnější a nejširší nabídku služeb více než 400 předních tradičních i nízkonákladových leteckých dopravců.

Zjistěte více >

Prodávejte více ubytování a pronájmů aut

S více než 650 000 unikátními hotely a 36 000 půjčovnami aut, které máte k dispozici v Travelport Smartpoint, si můžete být jisti, že svým klientům nabízíte to nejvhodnější s ohledem na jejich individuální potřeby.

Zjistěte více >

Pomozte své cestovní agentuře pracovat chytřeji

Travelport Smartpoint Vám pomůže pozvednout způsob, jakým pracujete, na vyšší úroveň, takže maximalizujete tržby, zvýšíte produktivitu a zlepšíte spokojenost svých klientů.

Zjistěte více >

Více dopravců, kteří nabízejí branded fares a dodatečné služby, než kdy dříve

250 a přidáváme!

Travelport Smartpoint

Zjistěte, jak Travelport Smartpoint změní Váš zážitek z prodeje cestovních služeb