bannery-600x340px-Trawys.jpg

Trip Manager API

Dodatečné služby k letenkám. Více peněz z prodeje letenky pro Vás. Bohatší nabídka služeb pro Vaše klienty.

Css and php code on dark blue background

Co je to?

Trip Manager API je univerzální programovací nástroj, díky kterému můžete přidat funkcionalitu Trip Manager do vlastní aplikace, navýšit tak objemy nákupů svých klientů a zvýšit příjmy své cestovní agentury. Cestující jsou v dnešní době ochotnější utratit více peněz za dodatečné služby. Umožněte jim, aby se mohli v pohodlí domova podívat online, jaké dodatečné služby se nabízejí pro jejich PNR, a zakoupit je místo toho, aby Vám volali nebo psali email.

Největší přidanou hodnotou Trip Manager API je certifikace nabízených služeb.

Certifikace služeb

Certifikace znamená, že postupně kontrolujeme jednotlivé dodatečné služby nabízené přes Travelport Galileo, ověřujeme jejich knihovatelnost a vystavení EMD, překládáme jejich popisy do podporovaných jazyků. Porovnáváme informace získané z Travelport Galileo se stránkami dopravců a výsledky obohacujeme dalšími podrobnostmi, jako jsou např. popisy jídel, povolený počet a rozměry zavazadel, speciální sportovní vybavení, jak by mělo být zabaleno, převáženo atp. Přidáváme obrázky. Všechna tato data normalizujeme, tzn. že všechny texty převádíme do parsovatelného formátu. A neustále sledujeme a doplňujeme jakékoliv změny u již certifikovaných služeb.

 

Tohle všechno pro Vás znamená obrovskou hodnotu a úsporu času a peněz, protože se o toto všechno postará náš tým.

Mexican Meal
Shocked male freelancer amazed from rece

Je to pro Vás?

Jste OTA nebo TMC a máte vlastní programátory? Nebo jste vývojář?

Pokud vyvíjíte vlastní nástroj pro online knihování letenek, případně jiné aplikace pro cestovní ruch, a chcete zvýšit příjmy tím, že umožníte cestujícím nákup dodatečných služeb přes Vaši cestovní agenturu, potřebujete Trip Manager API.

Trip Manager API a Trip Manager DB

Máte na výběr dvě možnosti:

  • Samotné Trip Manager API. Nahlédněte do API dokumentace.

  • Trip Manager DB. Toto je databáze všech služeb, které prošly procesem certifikace popsaným výše. Obrovská úspora času a pomoc při Vašem vlastním vývoji. Nahlédněte do DB dokumentace.

businessman touched API acronym word ico
TM1.png

Co můžete promocí Trip Manager API vytvořit?

​Představte si, že máte webovou stránku, kde je pro uživatele připravena sekce "MyBooking" nebo podobná sekce pro správu uživatelského profilu. Stačí pomocí API integrovat Trip Manager funkcionalitu a Vaši cestující se pak mohou přihlásit do svého profilu, zobrazit si zakoupené letenky a zároveň uvidí, jaké dodatečné služby si mohou koupit.