Universal API

Přístup k celosvětovému cestovnímu obsahu prostřednictvím jednoho API rozhraní.

Jedno API - celosvětový obsah

Pokud používáte více rozhraní pro programování aplikací (API), nástroje k nákupu a rezervování cestovních služeb z více zdrojů, pak Vám můžeme výrazně usnadnit práci. Travelport Universal API je globální distribuční systém, první skutečně univerzální API v GDS odvětví, které umožňuje přístup do světového obsahu a funkčností prostřednictvím připojení jediného API rozhraní.

 

Čtěte více (pdf) >

Přední funkcionality ve vyhledávání a oceňování

Podívejte se, jak společnost Priceline vytvořila prostřednictvím živého oceňování z Travelport Flex Explore první inspirativní appku pro iPad pro vyhledávání letů.

Staňte se Travelport codemasterem:

série webinářů

Série webinářů Travelport Codemasters Vás uvede do programování za použití našich řešení a vysvětlí Vám, jak můžete z používání naší platformy vytěžit co nejvíce.

 

Zjistěte více >

Objevujte dostupný cestovní obsah a otevřete se nápadům díky přístupu k živému vyhledávání

Krok 1: Naše demostránka Vám nabízí ty nejlepší příklady dostupného obsahu, tak jak jsou zobrazeny na webové stránce nebo v aplikaci. Funkce XML inspektor Vám přitom zobrazuje živý kód toho, co právě vidíte na obrazovce, a do kódu můžete rovnou zasahovat.

Přejděte na demo stránku >

Code on Laptop Computer
developer--segment--codemaster-840x480_2

Přístup ke všemu, co potřebujete, abyste mohli začít

Krok 2: Rychlý a snadný přístup ke všem informacím, které potřebujete, abyste mohli začít používat Travelport Universal API. Ať už jde připojení ke schématům, vzorový kód nebo high-level workflows, odpovědi naleznete právě tady.

Zjistěte více o programování >

Získejte testovací přístup, zaregistrujte se a začněte ještě dnes

Krok 3: Abyste mohli začít programovat a budovat svůj úspěch v travel byznysu, požádejte o přístup a začněte. Stanete se součástí naší vzrůstající komunity vývojářů a budete moct těžit z práce po boku dalších podnikavých odborníků, jako jste Vy.

Začněte >

Smartpoint_code copy.jpg

Odstraněním nutnosti spravovat několik různých API připojení nám Universal API pomáhá lépe řídit naše IT výdaje, zatímco modernizujeme svůj dodavatelský řetězec. Travelport nám pomáhá zjednodušovat distribuci cestovních služeb tím, že snižujeme související náklady a složitost procesů.

Iain Andrew, Divisional Senior Vice President, dnata Travel

Zjistěte, jak můžete vybudovat úspěšný travel byznys pomocí Universal API