careers-life-at-travelport-1556x425.jpg

Základní kurz GDS Galileo

Délka trvání: 4 dny

Cíl: Získání základních znalostí rezervačního systému, potřebných k práci v CK.

Náplň: Availabilita, rezervace letenek, infostránky, SSR, OSI, seating, skupinová rezervace, oceňování, queue, rezervace hotelů a aut, naprogramování kláves

Požadované znalosti před školením: Základní znalost letecké terminologie v anglickém jazyce. Seznam nejpoužívanějších výrazů, které se používají při práci s GDS naleznete ve slovníčku pojmů a zkratek. Je vhodné si všechny pojmy a zkratky osvojit ještě před začátkem základního školení.

Upozornění: Před školením doporučujeme prostudovat si skripta o letecké dopravě, která najdete na adrese http://ftp.galileoczsk.cz/download/skripta-letecka-doprava.pdf

V případě hlubšího zájmu doporučujeme obsáhlejší knihu o letecké dopravě, kterou můžete získat prostřednictvím elektronické objednávky zde.

Termíny:

​​

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud máte o vybraný termín zájem, přihlašte se prosím na stránce kurzů a školení.

 

Po domluvě je možné uspořádat kurz i v anglickém jazyce.

 

Prosím berte na vědomí, že kapacita míst na školení je omezena. V případě, že se na potvrzený termín z jakéhokoliv důvodu nemůžete dostavit, informujte nás o této skutečnosti písemně na adrese skoleni@travelportgds.cz, a to alespoň 5 pracovních dní před tímto termínem, abychom mohli Vaše místo poskytnout případným dalším zájemcům.